www.pce-brzesko.pl / tel. 14 66 300 63

O nas

Szanowni Państwo,

W latach 2013-2014 na terenie Powiatu Brzeskiego realizowany był pilotażowy projekt „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w Powiecie Brzeskim”. Projekt ten został zrealizowany jako odpowiedź na zapotrzebowanie dyrektorów i nauczycieli w obliczu reform programowych i nowego nadzoru pedagogicznego. Mając na uwadze dalszy rozwój szkół i przedszkoli Powiatu Brzeskiego, radni Powiatu Brzeskiego podjęli uchwałę o utworzeniu Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, który rozpoczyna swoją działalność 1 września 2015 r. Ośrodek ten wraz ze Szkolnym Schroniskiem Młodzieżowym w Brzesku stworzył Powiatowe Centrum Edukacji w Brzesku. Dodatkowo w naszym budynku znajduje się Biblioteka Pedagogiczna, a tuż obok Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna. Koncentracja tych wszystkich instytucji w jednym miejscu daje nam możliwość kompleksowego działania na gruncie wspomagania pracy placówek oświatowych.

Mamy nadzieję, że nowo powstała Placówka spełni Państwa oczekiwania i przyczyni się do jeszcze lepszego wsparcia nauczycieli, co przełoży się na wiedzę i umiejętności podopiecznych w Państwa placówkach.

Na kolejnych stronach naszego informatora podajemy szereg informacji nt. sieci wsparcia dyrektorów i nauczycieli, oferty kompleksowego wsparcia szkoły, są również kursy, warsztaty, szkolenia Rad Pedagogicznych oraz konsultacji przedmiotowych.

Informację o szkoleniach, a także inne dotyczące szeroko pojętej edukacji będzie można znaleźć na stronie www.pce-brzesko.pl Poprzez tą stronę będzie można zapisać się na szkolenie indywidualnie, a także zamówić szkolenie dla swojej szkoły.

Zależy nam bardzo, by wszyscy partnerzy byli zadowoleni z jakości naszej pracy i znajdowali tu nie tylko merytoryczną satysfakcję.

Na progu nowego roku szkolnego, życzę Państwu wielu sukcesów i satysfakcji z pracy, realizacji zakładanych celów, a także zadowolenia ze swoich uczniów i podopiecznych.

Krystian Sroka
Dyrektor

Dla dyrektorów

Dla nauczycieli

Dla placówek

Przybornik

Przydatne linki i informacje

Baza noclegowa

Error thrown

Call to undefined function popupwfb()