bip logo facebook logo

Doradcy metodyczni

MATEMATYKA – mgr Lidia Okrzesa

Doradca metodyczny z matematyki dla nauczycieli szkół podstawowych, dyplomowany nauczyciel matematyki w Publicznej Szkole Podstawowej w Porąbce Uszewskiej, egzaminator, członek Komisji Dyscyplinarnej dla nauczycieli przy Wojewodzie Małopolskim, członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

tel. 609 587 979 / email: lidiaokrzesa@pce-brzesko.pl

JĘZYK ANGIELSKI – mgr Aneta Licak

Doradca metodyczny z języka angielskiego na terenie powiatu brzeskiego, bocheńskiego oraz wielickiego dla nauczycieli szkół podstawowych. Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych UJ w Krakowie. Nauczyciel dyplomowany z dwudziestoletnim stażem, obecnie pracujący w Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku.

tel. 692 487 168 / email: anetalicak@pce-brzesko.pl

PRZEDMIOTY ZAWODOWE – mgr Katarzyna Ćwiąkała

Doradca metodyczny przedmiotów zawodowych dla nauczycieli szkół branżowych i techników. Zawodowo nauczyciel w technikum geodezyjnym w Zespole Szkół Nr 2 w Bochni z wieloletnim doświadczeniem w geodezyjnych firmach handlowo – usługowych. Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie. Autor i recenzent zadań do części pisemnej i praktycznej egzaminu zawodowego i programów nauczania – CKE.

tel. 728 497 769 / email: katarzynacwiakala@pce-brzesko.pl

TECHNIKA – mgr Jarosław Wytrwał

Nauczyciel dyplomowany, praktyk z ponad trzydziestoletnim stażem pracy. Absolwent WSP w Krakowie, studia podyplomowe Akademia Ekonomiczna w Katowicach. Od początku kariery nauczycielskiej związany ze Szkołą Podstawową im. KEN w Zbylitowskiej Górze. Organizator i koordynator programów i konkursów szkolnych i gminnych. Współzałożyciel i wiceprezes stowarzyszenia zbylitowska.pl, zajmującego się wspieraniem działań społecznych, kulturalnych, proekologicznych, edukacyjnych i gospodarczych
na rzecz społeczności lokalnej.

tel. 606 476 889 / email: jaroslawwytrwal@pce-brzesko.pl

Rozmiar czcionki
Włącz kontrast
X