bip logo facebook logo

Doradztwo metodyczne

doradztwo metodyczne
formy doskonalenia

Platforma moodle

Formularze zgłoszeniowe

Szanowni Państwo,

   Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Brzesku to akredytowana placówka doskonalenia funkcjonująca w strukturze Powiatowego Centrum Edukacji, której głównym celem jest wspomaganie kadry pedagogicznej oraz pracowników szkół, placówek oświatowych i innych instytucji działających na rzecz oświaty, w dążeniu do podniesienia jakości ich pracy.

   Nasz Ośrodek jest placówką mająca coraz większe znaczenie pod względem skali, zasięgu i różnorodności realizowanych form doskonalenia. Nowoczesne wyposażenie bazy szkoleniowej, wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm kadry oraz przyjazna i partnerska atmosfera są dla klientów Ośrodka gwarancją rzetelności i wysokiej jakości oferowanych usług.

   Mając na uwadze jakość oferowanych usług zaprosiliśmy do współpracy uznanych specjalistów i wspólnie z nimi będziemy Państwa wspierać w rozwoju zawodowym.

Zapraszamy Państwa do korzystania z oferty.

Oferta szkoleń

czerwiec 2020

03cze14:0016:00Podsumowanie nadzoru pedagogicznego sprawowanego przez dyrektora szkoły w roku szkolnym 2019/2020Jak efektywnie wykorzystać wnioski do planowania nadzoru oraz wspomagania nauczycieli w realizacji ich zadań w nowym roku szkolnym.

04cze17:0018:30Jak pomóc uczniowi się uczyć?Rozwijanie procesów myślowych ucznia w toku zajęć edukacyjnych.

09cze17:0019:00Jak wykorzystać doświadczenie szkoły online do końca roku szkolnego oraz po powrocie do szkoły offline?

lipiec 2020

Brak wydarzeń

sierpień 2020

Brak wydarzeń

Aktualności i informacje

X