bip logo facebook logo

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego – “Międzygwiezdny Pył”

 

Protokół z jury 

Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

z podsumowaniem astronomii i kosmologii

Międzygwiezdny Pył

 

Skład jury konkursowego:

Przewodniczący: 

  • Jolanta Sulma – doradca metodyczny z fizyki, koordynator konkursu

Członkowie:

  • Małgorzata Dudek – nauczyciel fizyki, koordynator konkursu
  • Paweł Kmieć – nauczyciel fizyki
  • Małgorzata Cichoń – nauczyciel plastyki
  • Jolanta Sumara-Warchoł – nauczyciel plastyki
  • Magdalena Waśniowska – nauczyciel plastyki

 

W konkursie udział wzięło udział 440 prac plastycznych (z dwóch etapów konkursu) z 51 szkół.

Jury dokonało analizy prac zgodnie z wytycznymi zawartymi w regulaminie.

Przyznano uczniom tytuł laureata za zajęcie I, II i III miejsca w konkursie oraz przyznano również wyróżnienia.

W Bibliotece Pedagogicznej – Filii w Brzesku  można  obejrzeć wystawę Prac nagrodzonych. 

 

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia WYSTAWY.

 

 


WYNIKI:

 

 

Kategoria wiekowa klasy 1-3

 

I miejsce

Kacper Wątroba Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej

Gabriela Celary – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Południowy zachód. Jadwigi Królowej w Rzezawie

 

II miejsce

Pola Dobranowska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Dąbrówce

Bartłomiej Libera – Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasieniu

 

III miejsce

Joanna Żak Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzesku

Karolina Bartosik – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łazach

Szymon Kowalski Publiczna Szkoła Podstawowa im. Południowy zachód. Kingi w Borku

 

Wyróżnienie

Gabrysia Zięba – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Komorowie

Magdalena Paprocka – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sterkowcu

Sandra Wilk – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Południowy zachód. Jadwigi Królowej w Rzezawie

Hanna Czarnecka – Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzesku 

 

Nagroda specjalna

Jakub Wawrykiewicz – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bochni

 

 


 

 

Kategoria wiekowa klasy 4-6

 

I miejsce

Jakub Ożański Zespół Szkolno -Przedszkolny w Brzesku

Patrycja Smuszkiewicz – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Mikołajowicach

 

II miejsce

Nataniel Poradowski Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Biadolinach Szlacheckich

Dominika Sołtys – Szkoła Podstawowa w Siemiechowie

Julia Zegarowska – Szkoła Podstawowa nr 12 w Jaśle

 

III miejsce

Oskar Stodolak Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Godowej

Aniela Rzepa Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Porąbce Uszewskiej

 

Wyróżnienie

Magdalena Kogutek Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Błędowej Zgłobieńskiej

Dawid Kosiorowski Szkoła Podstawowa w Hadykówce

Wojciech Kluczniok -Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Katowicach

 

 


 

 

Kategoria wiekowa klasy 7-8

 

I miejsce

Wiktoria Rospęk – Szkoła Podstawowa nr 6 w Kościerzynie

Zuzanna Stefanek – Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Trębaczewie

Kinga Kolbusz – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzesku

 

II miejsce

Laura Skwark – Szkoła Podstawowa nr 21 im. Stanisława Konarskiego w Częstochowie

Weronika Hasiec – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jadwigi Królowej w Rzeszowie

Gabriela Pajor – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Brodzińskiego w Wojakowej

 

III miejsce

Filip Forgiel – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Reymonta w Porąbce Uszewskiej

Marcelina Czebanyk – Społeczna Szkoła Podstawowa w Załużu

Michał Stefanek – Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Trębaczewie

 

Wyróżnienie

Ewa Stankiewicz – Szkoła Podstawowa nr 9 w Gliwicach

Weronika Mokrzycka – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Komorowie

Julia Drużkowka – Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Prałata Płk. T. Dłubacza w Sufczynie

Kinga Moskal – Szkoła Podstawowa nr 12 w Jaśle

 

Nagroda specjalna

Agata Staszak – Szkoła Podstawowa nr 8 w Koninie

Komentarze są wyłączone.
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast
X