32-800 Brzesko; ul. Piastowska 2B
+14 66 300 63
recepcja@ssm-brzesko.pl

Targi 2019

Targi 2019

W dniach od 12 do 15 lutego po raz kolejny w Powiatowym Centrum Edukacji odbyły się Powiatowe Targi Edukacyjne. W tym roku wyjątkowo stoiska prezentowane były przez cztery dni ze względu na udział młodzieży z VIII klas szkół podstawowych oraz z III klas szkół gimnazjalnych.

Ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/2020 zaprezentowało 6 Szkół Ponadgimnazjalnych: ZSP nr 1 w Brzesku, ZSP nr 2 w Brzesku, ZSP z Czchowa, ZSP z Szczurowej, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Łysej Górze, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Złotej. Swoje stoiska przygotowały również: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Brzesku, Biblioteka Pedagogiczna w Brzesku, Powiatowy Urząd Pracy, Młodzieżowe Centrum Kariery, Kopalnia Soli w Bochni, Powiatowe Centrum Edukacji w Brzesku.

Targi Edukacyjne dają szkołom niepowtarzalną okazję zaprezentowania swojego bogatego dorobku, pochwalenia się osiągnięciami, życiem kulturalnym, sportowym, rozrywkowym.

Mamy nadzieję, że zorganizowane przedsięwzięcie ułatwi absolwentom Powiatu Brzeskiego dokonanie właściwego wyboru. Tego im życzymy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *